V areáli parku oddychu je možné a veľmi vítané usporiadať akékoľvek spoločenské podujatie s kapacitou do 250 osôb, kapacita areálu je do 500 osôb.
Pre tento účel vieme zabezpečiť rôzne formy CATERINGU, či SPOLOČENSKÉHO OBČERSTVENIA prispôsobené vašim požiadavkám, a to či už sa jedná o väčší spoločenský event ako napríklad svadba, ples, či firemné podujatie, alebo niečo menšie v podobe rodinnej oslavy, alebo bujarej detskej party. Aktuálne v parku pribudli miestnosti pre usporiadanie osláv pre 20-40 osôb.

INSPIRO pre účely spoločenských podujatí disponuje multiúčelovým priestorovým aj technickým zázemím. Výhodou je zázemie vnútri i vonku, čo v prípade zmien počasia veľmi oceníte a tiež nevyčerpateľné možnosti parkovania priamo pri areáli. V neposlednom rade, či už sa jedná o divadelné predstavenie, konferenciu, tématickú party alebo športové podujatie buďte si istí, že za partnera máte veľmi ochotný a kreatívny tím ľudí. Povedzte nám, čo plánujete?

Zorganizujte u nás koncert! Môže sa konať nielen vo veľkej sále s pódiom, ale aj vonku v záhrade pod romantickým holým nebom pri sviečkach. Pokojne čokoľvek, čo našich aj vašich hostí obohatí. Penová párty, či ozajstní transformeri u nás na káve nie sú žiadny problém. 🙂

Viac informácií poskytne

Petra Šuttová – inspiro@parkoddychu.sk – 0905203284