Si vášnivá hobby horserka, miluješ koníky a pohyb? Chceš spoznať ďalšie dievčatá, ktoré sa venujú tomuto čoraz populárnejšiemu športu, spoločne trénovať a vzájomne sa podporovať? Tak vezmi so sebou kamošky a pridaj sa ku nám na pravidelné hobby horse parkúrové tréningy každú stredu o 18:00 v Park oddychu Inspiro – v hornej sále.

Je jedno či s hobbyhorsingom ešte len začínaš alebo sa hobby horsingu venuješ dlhšie – tréningy sú pre všetky hobbyhorserky bez rozdielu veku a skúseností. K dispozícii máme veľkú sálu a viacero prekážok vďaka čomu tréningy prispôsobíme schopnostiam dievčat.

Tréningy budú prebiehať pod dozorom odborne školených lektoriek, ktoré majú za sebou dlhoročnú prax s prácou s deťmi, organizáciou detských pohybových a hobby horse táborov, pretekov Inspiro Cup a mnoho ďalšieho.
Ivka – trénerka a lektorka detských pohybových cvičení, trénerka dorastu dievčat v basketbale, kurz prvej pomoci
Dianka – trénerka a lektorka detských pohybových cvičení, inštruktor I. kvalifikačného stupňa Pilates a kompenzačných cvičení, kurz prvej pomoci

Cena tréningu 60min/5€

Hobbyhorserky vznikli ako iniciatíva detí a ich rodičov so zámerom sprístupniť deťom tento čoraz populárnejší šport. Hobby horse komunitu budujeme od januára roku 2023 so zázemím v Inspiro park Oddychu kedy sme usporiadali prvé preteky Inspiro Cup a následne úspešne odštartovali prvý ročník denného letného hobby horse tábora. Tento rok s našimi aktivitami pokračujeme a tešíme sa, že môžeme deťom prinášať radosť z pohybu v podobe pravidelných tréningov, pretekov Inspiro Cup a letného hobby horse tábora 2024.

Prihlasovanie a viac info na hobbyhorsetabor@gmail.com

Sledujte nás aj na instagrame @hobbyhorserky

Tešíme sa na vás