Tanečníček s Pandou je tanečno-animačný program zameraný na rozvoj pohybových a pamäťových schopností u detí formou tanečných choreografií a pohybových aktivít.
Systematickou postupnosťou prechádzame od jednoduchých tanečno-pohybových zostáv až po náročnejšie prvky tanečných choreografií ktoré sú zamerané na pohyb a priestorovú orientáciu.
Kurzom deti sprevádza lektorka Katka  a Lucka so skúsenosťami v oblastiach pohybových kurzov, detskej pedagogiky a riadení voľnočasových aktivít.
Kurz Tancujúce Pandičky je obohatený aj o mnoho tematických pomôcok a rekvizít ako napríklad pocitové chodníky, penová zostava na pohybové aktivity, čelenky, tematické kulisy.
(doobedné kurzy) / Do kurzu sú zaradené aj edukačné aktivity  (montessori, básničky, ukazovačky, jemná motorika..)  ktoré na hodinách uskutočňujeme podľa danej témy.

Deťom za absolvovaný kurz vyhotovíme certifikát a každé dieťa dostane knižočku, do ktorej zbierame pečiatky za každú hodinu. Po skončení kurzu detičky čaká malý darček 

????

Otvárame nové skupinky od nového roka. 

Pridajte sa k nám vždy v stredu doobeda s najmenšími:
deti 18 mes.- 25 mes. kurz o 9:30 
deti 25 mes.- 36 mes. kurz o 10:30
alebo v utorok poobede pre veľkáčov:
deti 3-6 rokov (bez rodiča) kurz o 16:00  

Kurz trvá 12 hodín + 2 náhradné hodiny, na ktoré môžu ísť aj detičky, ktoré nechýbali a tak máte celkovo k dispozícii 14 hodín.
Cena za kurz / 110€
Začiatok kurzu / 24.1.2024

V prípade záujmu prosím o záväzné prihlásenie s vyplnením dolu uvedených informácií a poslať na mail kurzy.fajnovo@gmail.com

Miesto kurzu:
Deň a čas kurzu:
Meno a vek dieťaťa: 
Vaše Meno a priezvisko:
Telefónny kontakt:
Mail: 
Ukážkovú hodinu nerobíme, je možné prihlásiť sa iba priamo na kurz.  
Následne po Vašom záväznom prihlásení Vám pošleme podklady na platbu.

Kontaktná osoba Katarína Baxová +421 918 389 346